Komunikat – karnety z przesprzedaży

>>> WAŻNY KOMUNIKAT – KARNETY Z PRZEDSPRZEDAŻY

Przypominamy, że jedynie posiadacze karnetu z przedsprzedaży w lutym mogą przyjechać na FotoCamp już w czwartek po południu (03.09.2020) i spędzić ten czas z nami oraz naszymi festiwalowymi gośćmi bez dodatkowej opłaty noclegowej z czwartku na piątek. Pozostałe noclegi oraz posiłki można zakupić pod tym adresem >>> https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020/

>>> DODATKOWE OPCJE DO KARNETÓW

Jezeli chcesz jeść i nocować na terenie Camp66 podczas festiwalu, należy dokupić śniadanie w piątek rano, dwa noclegi ze śniadaniem oraz dwie obiadokolacje w wybranej dla siebie wersji: wege lub non-wege. Jeżeli chcesz nocować i jeść poza Camp66 należy wykupić jedynie piątkowe śniadanie. Śpimy we własnym namiocie bądź np campervanie.

>>> KOD DLA DALSZYCH ZAKUPÓW I REZERWACJI

Jeżeli karnet został zakupiony w przedsprzedaży to kod powinien przyjść mailem. Jeśli to nie nastąpiło prosimy o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na nasz Fanpage.

>>> ODSPRZEDAŻ I WYMIANA KARNETÓW

W przypadku odsprzedawania lub wymiany karnetów prosimy o napisanie wiadomości na adres mailowy festiwal@fotocamp.pl z informacją o tym jaka osoba kupowała karnet, a jaka pojawi się na jej miejscu na FotoCampie. Ułatwi nam to pracę i przyspieszy ewentualne wyjaśnianie spraw na miejscu.

Pamiętajcie, że w razie jakichkowiek pytań zawsze możecie napisać do nas maila lub w wiadomości prywatnej na fanpage FotoCamp.pl

pozdrawiamy,
Ekipa FotoCamp

>>> SPRAWDŹ PROGRAM: https://www.fotocamp.pl/program/

>>> KUP KARNET: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

>>> FAQ – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA: https://www.fotocamp.pl/faq/

 

Dodaj komentarz