CAMP66

Położony przy powstającym gospodarstwie agroturystycznym, kilkuhektarowy ośrodek, składający się z kempingu, pola namiotowego, restauracji infrastruktury sanitarnej – położony u stóp Karkonoszy, pod Karpaczem. Przy lesie i górskiej rzeczce (100m obok płynie Łomnica), z pięknym widokiem – panoramą Wschodnich Karkonoszy.

Dysponujemy dużą wiatą, przestrzenią w świetlicy dla gości, dużym lobby. Miejscem na ognisko. 50 obszernych, uzbrojonych stanowisk kempingowych (elektryka, woda, ścieki), na łące jest miejsce na setkę namiotów. 80 miejsc dla kamperów i namiotów w tym  42 stanowiska z wodą, prądem i kanalizacją.

Camp 66 to także osobny budynek z pełnym węzłem sanitarnym (toalety, zlewy, umywalki, prysznice) i boksy, z których na raz może korzystać cała rodzina. 11 pryszniców, 17 toalet, 2 boksy rodzinne, 8 zewnętrznych umywalek, pralnia, suszarnia.

Namioty można postawić na wydzielonych stanowiskach utwardzonych z dostępem do prądu lub na bardziej „dzikim” terenie.

Teren jest ogrodzony, monitorowany, zamykany na noc. Kemping pozostaje zamknięty pomiędzy godziną 23.00 a 7.00 (brak możliwości wjazdu na jego teren).

Wszędzie czekają na Was wygodne fotele, hamaki, pufy, letni basen, wypożyczalnia książek, gier i sprzętu sportowego.

Do Waszej dyspozycji jest restauracja otwarta w sezonie od 8 do ostatniego klienta, a poza sezonem od 10.00 do 21.00.

Kamperownia – sala, która pełni funkcje jadalni, świetlicy, mamy liczne kąciki zabaw dla dzieci, plac zabaw z megapiaskownicą i ścianką wspinaczkową.

Ponadto w okolicy znajduje się świetna baza noclegowa: hotele, pensjonaty, mieszkania do wynajęcia – każdy znajdzie coś dla siebie.

POŁOŻENIE

Stąd do Wrocławia jest zaledwie 120km.

Ponadto:

  • do Pragi (Czechy) 170km
  • do Drezna (Niemcy) 190km
  • do Görlitz (Niemcy) 85km
  • do Karpacza 500m
  • do Szklarskiej Poręby 25km
  • do Horní Malá Úpa (Czechy) 21km
  • do uzdrowiska Cieplice 15km
  • do Szczawna Zdr. 51km
  • do Jeleniej Góry (PKP) 17km (do Warszawy pociąg nocny, sypialny, dojeżdża też Inter City Ex)

Wokół, w promieniu kilkunastu kilometrów znajdziecie wspaniałe pałace i zabytkowe zespoły architektoniczne Doliny Bobru – Pałac Łomnica (11km), Pałac Wojanów (12km), Pałac Staniszów (9km), Pałac na Wodzie (11km), Zamek Chojnik (15km), Zamek Karpniki (10,5km), itd.

Gęsta sieć asfaltowych dróg lokalnych umożliwia wycieczki rowerowe. Miłóśnicy kolarstwa górskiego mogą zapuścić się w pobliskie góry na wschód od Karkonoskiego Parku Narodowego – np. w pobliskie Rudawy Janowickie czy Góry Kaczawskie.

Do Karkonoskiego Parku Narodowego mamy zaledwie kilka kilometrów, w ciągu jednego dnia można więc wejść na najwyższy szczyt Sudetów – Śnieżkę i w porze obiadowej być z powrotem.

Miłośnicy przygody – wspinaczki skalnej – mają na wyciągnięcie ręki ospitowane (ubezpieczone) Krucze Skały w Karpaczu (2km) oraz Sokoliki (11km).