Zapisz się na newsletter

Organizacyjne

Gdzie znajdę program FotoCamp?

Program FotoCampu 2020 oraz szczegółowe informacje o dodatkowych aktywnościach można znaleźć pod tym linkiem: https://www.fotocamp.pl/program/

Jak dojechać na FotoCamp?

Wszystkie informacje o Camp66 znajdują się pod tym linkiem: https://www.fotocamp.pl/miejsce/

Gdzie mogę nocować podczas FotoCamp?

Podczas FotoCampu można nocować na terenie Camp66 lub samemu zorganizować nocleg poza nim.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Ekologia podczas FotoCamp

Od początku staramy się by FotoCamp był imprezą ekologiczną.

To dlatego korzystamy z kostek słomy jako siedzisk. Trafiają one później do okolicznych gospodarstw rolnych, gdzie są dobrze spożytkowane.

Również dlatego od pierwszej edycji mamy w pełni ekologiczne, jadalne (!) naczynia (talerze, miseczki) wykonane z otrąb, biodegradowalne sztućce…
Jednak pamiętajcie, że to jednorazówki. Dlatego mamy prośbę, żebyście zabrali ze sobą kubki na kawę, herbatę (ciepłe napoje) oraz jeśli chcecie i możecie mieć własne – np. kufel na piwo, kieliszek do wina. Są przecież takie turystyczne, nietłukące.
Także  z powodu ekologii staramy się nie marnować żywności – optymalizujemy zakupy i wprowadziliśmy system przedsprzedaży/rezerwacji posiłków podczas FotoCampu – by przygotować dokładnie tyle porcji, ile Wam potrzeba. W ofercie jest oczywiście opcja wegetariańska – i zachęcamy do skorzystania z tej opcji!
Oczywiście sortujemy śmieci. Mamy prośbę, żebyście nam w tym pomogli – i zwracali uwagę gdzie wyrzucacie swoje śmieci. Jest też prośba by zminimalizować ich ilość. Na końcu i tak musimy je podać ponownej selekcji i sortowaniu. Po takiej imprezie jest tego naprawdę dużo.

 

Posiłki

Czy są dostępne posiłki i ile kosztują?

Nocleg ze śniadaniem / WEGE i NON-WEGE (45 zł / 1 osobę)*

Obiadokolacja / WEGE (38 zł / 1 osobę)

Obiadokolacja / NON-WEGE (38 zł / 1 osobę)

___________

Rezerwacja, płatne przy rejestracji: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

___________

* Nocleg występuje zawsze w połączeniu ze śniadaniem

___________

W jakich godzinach są podawane?

Śniadanie 8.30-10.30

Obiadokolacja 16.30-18.30

___________

Rezerwacja, płatne przy rejestracji: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

___________

* Nocleg występuje zawsze w połączeniu ze śniadaniem

___________

Czy są dostępne posiłki wegetariańskie?

Tak, są dostępne posiłki wegetariańskie, śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje WEGE (38 zł / 1 osobę)

Dostępne tutaj: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

Czy restauracja Camp66 będzie czynna?

Tak, ale w ciągu dnia będą dostępne tylko przekąski i zupy. Obiadokolacje będą dostępne tylko po wykupieniu bonu, ponieważ dokładnie taka ilość posiłków będzie przygotowywana.

Na terenie Camp66 dbamy o środowisko, posiłki podczas FotoCampu będą podawane na talerzach z otrębów wraz z biodegradowalnymi sztućcami. Zachęcamy też do zabrania własnych kubków.

Noclegi

Noclegi podczas FotoCamp

Cena noclegu podczas FotoCamp obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi), dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy. Cena nie uwzględnia miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa według cennika Camp66.

Gdzie kupię nocleg na FotoCamp?

Nocleg można zakupić pod tym linkiem, osobno lub w pakiecie: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

Nocleg występuje zawsze w połączeniu ze śniadaniem, całość kosztuje 45 PLN

Czy muszę mieć własny namiot?

Aby nocować na Camp66 podczas FotoCampu należy mieć własny namiot lub campervana.

________

Cena noclegu podczas FotoCamp obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy. Cena nie uwzględnia miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa według cennika Camp66.

Czy mogę w nocy zostać na terenie Camp66 nie kupując noclegu?

Aby pozostać na terenie Camp66 w nocy podczas FotoCampu należy mieć kupiny nocleg ze śniadaniem oraz posiadać ważny karnet.

________

Cena noclegu podczas FotoCamp obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy. Cena nie uwzględnia miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa według cennika Camp66.

Karnety z przedsprzedaży

Gdzie znajdę kod dostępu do warsztatów i przeglądów?

Jeżeli karnet został zakupiony w przedsprzedaży to kod przyjdzie mailem. Jeśli to nie nastąpiło lub nie nastąpi w najbliższym czasie prosimy o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na Facebooku. Jeżeli karnet jest z regularnej sprzedaży w Evenea, to kod będzie dostępny w potwierdzeniu zakupu. Sprzedaż warsztatów i przeglądów portfolio rusza 10.08.

Zarezerwuj warsztaty >>> https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020-warsztaty/

Zarezerwuj przeglądy/konsultacje >>> https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020-portfolio/

Mam karnet z przedsprzedaży - co z noclegami i posiłkami?

Jedynie posiadacze karnetu z przedsprzedaży mogą przyjechać na FotoCamp już w czwartek po południu (03.09.2020) i spędzić ten czas z nami oraz naszymi festiwalowymi gośćmi bez dodatkowej opłaty noclegowej z czwartku na piątek. Pozostałe noclegi oraz posiłki można zakupić pod tym adresem >>>  https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020/

____________

Jeżeli chcesz nocować i jeść posiłki na Camp66 należy dokupić do karnetu z przedsprzedaży piątkowe śniadanie, dwa noclegi ze śniadaniem oraz dwie obiadokolacje w wybranej dla siebie wersji: wege lub non-wege.

Gdzie mogę dokupić noclegi i posiłki?

Noclegi i posiłki są dostępne pod tym linkiem: https://www.fotocamp.pl/kup-bilet/

Będzie też możliwość dokupienia śniadań na miejscu przy rejestracji, jeśli śpi się poza Camp66, jednak ich ilość będzie ograniczona. Prosimy pytać podczas rejestracji na wydarzenie po przyjeździe.

Ten termin mi nie pasuje, jak mogę dokonać zwrotu karnetu?

Można dokonać zwrotu karnetu poprzez platformę Biletin, poprzez którą był on zakupiony.

Warsztaty i przeglądy portfolio

Ile mogę zarezerwować warsztatów i przeglądów?

  1. Chcielibyśmy, żeby wszyscy oprócz głównych prezentacji i aktywności ogólnodostępnych (bez ograniczenia miejsc) mogli dostać się tam gdzie sobie wymarzyli!
  2. Chcemy wszystkim dać szansę, dlatego jedna osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat, obojętnie, czy jest on płatny czy bezpłatny. Ta sama zasada dotyczy przeglądów portfolio – jedno na osobę. Liczmy na ogólną solidarność 🙂
  3. Nie, nie chcemy tworzyć reżimów i liczmy na Wasze zrozumienie oraz przyjacielską atmosferę, także w kolejkach 😉
  4. Ograniczenia liczby miejsc są konieczne zarówno dla Was i dla prowadzącego. To wszystko z korzyścią dla jakości!
  5. I na koniec – nie przejmujcie się, jest mnóstwo atrakcji i wystarczy dla wszystkich. My też będziemy reagować dynamicznie na Wasze potrzeby, więc jeżeli będzie taka możliwość, dopuścimy więcej osób lub zorganizujemy dla Was więcej zajęć.

Gdzie znajdę opisy warsztatów i przeglądów?

Czy muszę rezerwować konkretny termin przeglądu?

W przypadku przeglądów portfolio / konsultacji, należy zarezerwować konkretny dzień. Przeglądy zaczynają się od godz. 10:00 o będą trwały do godz. 16:00 w trzech głównych blokach, każdy z innymi prowadzącymi. Na podstawie rejestracji powstanie lista osób przyporządkowanych do konkretnych zespołów. Uczestnik nie może wykupić więcej niż 1 przegląd portfolio / konsultację. Opłata za przegląd portfolio realizowana będzie przy rejestracji na festiwal, zgodnie z biletem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czy wszystkie warsztaty są płatne?

Nie, podczas FotoCamp jest też możliwość wzięcia udziału w warsztatach bezpłatnych, po wcześniejszej  rezerwacji: >>> https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020-warsztaty/

Czy mogę odsprzedać/oddać dodatkowe aktywności?

Nie, bilety na warsztaty i przeglądy porfolio są imienne, nie można ich odsprzedać lub oddać. Jeżeli  podczas zakupu/rezerwacji doszło do pomyłki lub trzeba dokonać zwrotu, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na fanpage FotoCamp.pl

Karnety

Mam karnet ze sprzedaży regularnej, kiedy mogę przyjechać?

Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 04.09.2020 godz. 10:00 do niedzieli 06.09.2020 do godz. 12:00, udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, w cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020.

Jak mogę zakupić warsztaty lub przegląd nie mając karnetu?

Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem 1 lub 2 dniowym na festiwal FotoCamp 2020.

Dlaczego muszę rezerwować posiłki i noclegi?

Zgłoszenie rezerwacji na nocleg ze śniadaniem lub obiadokolację ma celu rezerwację przez organizatora festiwalu odpowiednich zasobów do przygotowania konkretnej ilości posiłków. Z uwagi na ilość osób liczba posiłków będzie ograniczona i w pierwszej kolejności będą one przysługiwały osobom z rezerwacjami, które dokonały opłaty za rezerwacje przy rejestracji.

Czy muszę kupować karnet dla mojego dziecka?

Dzieci do lat 10 nie muszą kupować karnetu.

Zasady zakupu

Karnety i rejestracja

1. Jeden Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 04.09.2020 godz. 10:00 do niedzieli 06.09.2020 do godz. 12:00, udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, w cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020.

2. Cena noclegu obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy. Cena nie uwzględnia miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa wedlug cennika Camp66.

3. Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem 1 lub 2 dniowym na festiwal FotoCamp 2020.

4. Na terenie Camp66 w trakcie FotoCamp 2020 przebywać mogą tylko i wyłączenie osoby:

4.1. Posiadające ważny karnet 1 lub 2-dniowy, uprawniający do przebywania na Camp66 w trakcie FotoCamp 2020 przez 24h

4.2. Posiadające kolorową opaskę lub identyfikator, przewidziane na konkretne dni oraz dla prelegentów, gości specjalnych itd., którzy nie posiadają karnetu.

4.3. Dzieci do lat 10 nie muszą kupować karnetu.

5. Wszystkie osoby przy rejestracji otrzymają do identyfikacji kolorowe opaski. Na terenie Camp66 a w trakcie FotoCamp 2020 noszenie opasek przez uczestników festiwalu jest obowiązkowe. Szczegółowe informacje uczestnik otrzyma w trakcie rejestracji.

6. Zgłoszenie rezerwacji na nocleg ze śniadaniem lub obiadokolację ma celu rezerwację przez organizatora festiwalu odpowiednich zasobów do przygotowania konkretnej ilości posiłków. Z uwagi na ilość osób liczba posiłków będzie ograniczona i w pierwszej kolejności będą one przysługiwały osobom z rezerwacjami, które dokonały opłaty za rezerwacje przy rejestracji.

7.Ceny warsztatów oraz przeglądów portfolio, rezerwowane jako osobne aktywności, są cenami promocyjnymi dostępnymi tylko dla uczestników FotoCamp 2020 i są kilka razy niższe niż ceny rynkowe, dostępne poza festiwalem.

8. W przypadku przeglądów portfolio / konsultacji, należy zarezerwować konkretny dzień. Przeglądy zaczynają się od godz. 10:00 o będą trwały do godz. 16:00 w trzech głównych blokach, każdy z innymi prowadzącymi. Na podstawie rejestracji powstanie lista osób przyporządkowanych do konkretnych zespołów. Uczestnik nie może wykupić więcej niż 1 przegląd portfolio / konsultację. Opłata za przegląd portfolio realizowana będzie przy rejestracji na festiwal, zgodnie z biletem. Liczba miejsc jest ograniczona.

9. W przypadku warsztatów, należy zarezerwować konkretne warsztaty. Przy czym uczestnik nie może zarezerwować więcej niż 1 warsztat. Opłata za przegląd portfolio realizowana będzie przy rejestracji na festiwal, zgodnie z biletem. Liczba miejsc jest ograniczona.

10. Podczas rejestracji wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, zapamiętaj żeby zabrać ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

11. Z warsztatów w cenie karnetu może skorzystać tylko i wyłącznie osoba z ważnym karnetem 1 lub 2-dniowym.

Rezerwacja warsztatów i przeglądów portfolio

Tak, chcielibyśmy, żeby wszyscy oprócz głównych prezentacji i aktywności ogólnodostępnych (bez ograniczenia miejsc) mogli dostać się tam gdzie sobie wymarzyli!
Chcemy wszystkim dać szansę, dlatego jedna osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat, obojętnie, czy jest on płatny czy bezpłatny. Ta sama zasada dotyczy przeglądów portfolio – jedno na osobę. Liczmy na ogólną solidarność ?
Nie, nie chcemy tworzyć reżimów i liczmy na Wasze zrozumienie oraz przyjacielską atmosferę, także w kolejkach ?
Ograniczenia liczby miejsc są konieczne zarówno dla Was i dla prowadzącego. To wszystko z korzyścią dla jakości!
I na koniec – nie przejmujcie się, jest mnóstwo atrakcji i wystarczy dla wszystkich. My też będziemy reagować dynamicznie na Wasze potrzeby, więc jeżeli będzie taka możliwość, dopuścimy więcej osób lub zorganizujemy dla Was więcej zajęć.

COVID-19

Podczas rejestracji prosimy o zachowanie 2m odstępów od innych osób. W trakcie rejestracji niezbędna będzie maseczka na twarzy oraz dostępne będą dla uczestników środki dezynfekujące dłonie. .
Na terenie Camp66 obowiązuje noszenie maseczek na twarzy w miejscach zamkniętych w tym namiot z prezentacjami, pomieszczenia do warsztatów i przeglądów portfolio.
Na terenie Camp66 dostępne będą środki do dezynfekcji rąk.

Chcę odsprzedać lub wymienić karnet

W przypadku odsprzedawania lub wymiany karnetów prosimy o napisanie wiadomości na adres mailowy festiwal@fotocamp.pl z informacją o tym jaka osoba kupowała karnet, a jaka pojawi się na jej miejscu na FotoCampie. Ułatwi nam to pracę i przyspieszy ewentualne wyjaśnianie spraw na miejscu.

Jeżeli powyżej nie ma odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie napisz do nas na Fanpage.