>>> SPRWADŹ PROGRAM: https://www.fotocamp.pl/program/

>>> WARSZTATY: https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020-aktywnosci/

>>> PRZEGLĄDY PORTFOLIO: https://app.evenea.pl/event/fotocamp2020-portfolio/

>>> FAQ – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA: https://www.fotocamp.pl/faq/


>>> ZASADY

Karnety i rejestracja

1. Jeden Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 04.09.2020 godz. 10:00 do niedzieli 06.09.2020 do godz. 12:00, udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, w cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020.

2. Cena noclegu obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy. Cena nie uwzględnia miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa wedlug cennika Camp66.

3. Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem 1 lub 2 dniowym na festiwal FotoCamp 2020.

4. Na terenie Camp66 w trakcie FotoCamp 2020 przebywać mogą tylko i wyłączenie osoby:

4.1. Posiadające ważny karnet 1 lub 2-dniowy, uprawniający do przebywania na Camp66 w trakcie FotoCamp 2020 przez 24h

4.2. Posiadające kolorową opaskę lub identyfikator, przewidziane na konkretne dni oraz dla prelegentów, gości specjalnych itd., którzy nie posiadają karnetu.

4.3. Dzieci do lat 10 nie muszą kupować karnetu.

5. Wszystkie osoby przy rejestracji otrzymają do identyfikacji kolorowe opaski. Na terenie Camp66 a w trakcie FotoCamp 2020 noszenie opasek przez uczestników festiwalu jest obowiązkowe. Szczegółowe informacje uczestnik otrzyma w trakcie rejestracji.

6. Zgłoszenie rezerwacji na nocleg ze śniadaniem lub obiadokolację ma celu rezerwację przez organizatora festiwalu odpowiednich zasobów do przygotowania konkretnej ilości posiłków. Z uwagi na ilość osób liczba posiłków będzie ograniczona i w pierwszej kolejności będą one przysługiwały osobom z rezerwacjami, które dokonały opłaty za rezerwacje przy rejestracji.

7.Ceny warsztatów oraz przeglądów portfolio, rezerwowane jako osobne aktywności, są cenami promocyjnymi dostępnymi tylko dla uczestników FotoCamp 2020 i są kilka razy niższe niż ceny rynkowe, dostępne poza festiwalem.

8. W przypadku przeglądów portfolio / konsultacji, należy zarezerwować konkretny dzień. Przeglądy zaczynają się od godz. 10:00 o będą trwały do godz. 16:00 w trzech głównych blokach, każdy z innymi prowadzącymi. Na podstawie rejestracji powstanie lista osób przyporządkowanych do konkretnych zespołów. Uczestnik nie może wykupić więcej niż 1 przegląd portfolio / konsultację. Opłata za przegląd portfolio realizowana będzie przy rejestracji na festiwal, zgodnie z biletem. Liczba miejsc jest ograniczona.

9. W przypadku warsztatów, należy zarezerwować konkretne warsztaty. Przy czym uczestnik nie może zarezerwować więcej niż 1 warsztat. Opłata za przegląd portfolio realizowana będzie przy rejestracji na festiwal, zgodnie z biletem. Liczba miejsc jest ograniczona.

10. Podczas rejestracji wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, zapamiętaj żeby zabrać ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

11. Z warsztatów w cenie karnetu może skorzystać tylko i wyłącznie osoba z ważnym karnetem 1 lub 2-dniowym.

Rezerwacja warsztatów i przeglądów portfolio

Tak, chcielibyśmy, żeby wszyscy oprócz głównych prezentacji i aktywności ogólnodostępnych (bez ograniczenia miejsc) mogli dostać się tam gdzie sobie wymarzyli!
Chcemy wszystkim dać szansę, dlatego jedna osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat, obojętnie, czy jest on płatny czy bezpłatny. Ta sama zasada dotyczy przeglądów portfolio – jedno na osobę. Liczmy na ogólną solidarność 🙂
Nie, nie chcemy tworzyć reżimów i liczmy na Wasze zrozumienie oraz przyjacielską atmosferę, także w kolejkach 😉
Ograniczenia liczby miejsc są konieczne zarówno dla Was i dla prowadzącego. To wszystko z korzyścią dla jakości!
I na koniec – nie przejmujcie się, jest mnóstwo atrakcji i wystarczy dla wszystkich. My też będziemy reagować dynamicznie na Wasze potrzeby, więc jeżeli będzie taka możliwość, dopuścimy więcej osób lub zorganizujemy dla Was więcej zajęć.

COVID-19

Podczas rejestracji prosimy o zachowanie 2m odstępów od innych osób. W trakcie rejestracji niezbędna będzie maseczka na twarzy oraz dostępne będą dla uczestników środki dezynfekujące dłonie. .
Na terenie Camp66 obowiązuje noszenie maseczek na twarzy w miejscach zamkniętych w tym namiot z prezentacjami, pomieszczenia do warsztatów i przeglądów portfolio.
Na terenie Camp66 dostępne będą środki do dezynfekcji rąk.