Drodzy FotoCampowicze, mamy dobre wieści!

Ostatni czas był okresem oczekiwania na wieści, sprawdzania możliwości oraz informacji o tym, czy będziemy mogli działać. Przyszedł jednak moment na poważne rozmowy i decyzje. Kilka telefonów, wideorozmów, wiele pytań oraz znaków zapytania i… mamy to! We wrześniu widzimy się nie tylko na miłym spotkaniu przyjaciół i pasjonatów fotografii, ale na trzydniowym festiwalu wypełnionym po brzegi – ponad 50 różnych aktywności! – głównie prelekcjami naszych wspaniałych gości. Czyli lecimy z pełnym planem! Jesteście gotowi? Stay tuned!

W najbliższym czasie uruchomimy sprzedaż karnetów oraz dodatkowych opcji do karnetu, zgodnie z nową formułą, opartą na modułach:
  • Karnet: 200 PLN / osoba / 3 dni festiwalu¹
  • Nocleg ze śniadaniem: 45 PLN / osoba / doba – Kochasz fotografię ale nie lubisz spania pod namiotem? Zdecyduj samodzielnie o miejscu noclegu² oraz czy chcesz zjeść śniadanie pośród gości festiwalu, z widokiem na Śnieżkę 🙂
  • Obiadokolacja ( 38 PLN / sztuka / dzień) – Wybierz, czy chcesz zjeść obiad na Camp66 czy poza festiwalem
  • Dodatkowe aktywności (od 50 PLN do 200 PLN / sztuka / aktywność) – Wybierz samodzielnie, które aktywności są dla Ciebie, a my oferujemy je Tobie w trakcie FotoCamp za ułamek ich rynkowej wartości³

Jeśli nie chcesz przegapić informacji o rozpoczynającej się sprzedaży czy o zapisach na warsztaty oraz przeglądy portfolio, koniecznie zapisz się do newslettera (na stronie głównej) oraz zaobserwuj nasz Fanpage!

______

 

1. Jeden Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 04.09.2020 godz. 10:00 do niedzieli 06.09.2020 do godz. 12:00,  udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, w cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020.
2. Cena noclegu obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy.  Cena nie uwzględnia  miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa według cennika Camp66.

3. Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem na festiwal FotoCamp 2020.  Sprzedaż dodatkowych aktywności zostanie uruchomiona w najbliższych tygodniach.

Dodaj komentarz