Festiwal FotoCamp 2020 – pierwsze 30 sztuk karnetów w przedsprzedaży!

Pierwsze 30 sztuk karnetów w przedsprzedaży

 

 

 


EDIT

12.03.2020 godzina 20:00 – Pragniemy poinformować, że obserwujemy bacznie bieżącą sytuację epidemiologiczną, staramy się być dobrej myśli, ale też czujni. Póki co przesuwamy sprzedaż biletów oraz ogłaszanie reszty programu – ze względu na o wiele ważniejsze, aktualne sprawy dotyczące nas wszystkich.


EDIT

28.02.2020 godzina 19:30 – Tak właśnie, w pięknym stylu, zakończyła się przedprzedaż karnetów bonusowych. To była powtórka z pięknego szaleństwa, karnety zniknęły w mniej niż minutę! Ale nie martwcie się, na dniach ruszy sprzedaż regularna.

 


EDIT

24.02.2020 godzina 18:40 – Tym razem to już było totalne szaleństwo! Wykupiliście karnety w – uwaga – 47 sekund! Jesteście wspaniali! Podejrzewaliśmy, że mogą być jeszcze chętni na bonusy, ale nikt z nas nie przewidział takiego szału. Pytacie – odpowiadamy: Tak, będzie trzecia, ostatnia już, pula przedsprzedaży karnetów bonusowych na dniach. Później ruszy sprzedaż regularna.

 


EDIT

 

11.02.2020 godzina 20:30 – Ponieważ zostaliśmy wspaniale zaskoczeni wyprzedaniem pierwszej puli karnetów w mniej niż 10 minut, postanowiliśmy na dniach wypuścić kolejną transzę wejściówek na FotoCamp 2020, bądźcie czujni!

 


 

Wielkimi krokami zbliża się kolejny FotoCamp, wyjątkowe święto fotografii, podróży i reportażu. Trzecia edycja będzie kontynuacją najlepszych rozwiązań oraz atmosfery festiwalu z poprzednich lat. Ale to dopiero początek dobrych wieści!

 

Uważnie wsłuchiwaliśmy się w cenne uwagi i sugestie naszych gości. Przez ostatnie miesiące dopracowywaliśmy program i organizację festiwalu w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko po to, żeby tegoroczna edycja FotoCamp była jeszcze lepsza, atrakcyjniejsza i dopasowana do Waszych potrzeb.

 

FotoCamp 2020 będzie trwał od piątku do niedzieli. Trzy dni pełne zabawy i twórczej nauki, dwa wieczory wzruszeń i inspiracji, dwie noce rozmów, dyskusji i patrzenia w gwiazdy przy ognisku. Przewidzieliśmy dla Was kilkadziesiąt unikalnych aktywności, które są fundamentem naszego programu. W najbliższych tygodniach będziemy informować Was o wszystkich nowościach

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Karnety bonusowe na FotoCamp 2020

 

Tymczasem dla tych, którzy najbardziej tęsknili za festiwalem i nie mogą doczekać się czerwca, przygotowaliśmy w przedsprzedaży możliwość zakupu bonusowego karnetu na cały FotoCamp 2020 oraz jeden dzień więcej! Kupując powyższy karnet można przyjechać już w czwartek popołudniu (18.06.2020) i spędzić ten czas z nami oraz naszymi festiwalowymi gośćmi bez dodatkowej opłaty noclegowej z czwartku na piątek¹. To będzie to wyjątkowy wieczór przedfestiwalowy – nieco bardziej kameralny.

 

W najbliższych tygodniach uruchomimy sprzedaż dodatkowych opcji do karnetu, zgodnie z nową formułą, opartą na modułach:

 

  • Karnet: 200 PLN / osoba / 3 dni festiwalu¹
  • Nocleg: 20 PLN / osoba / doba – Kochasz fotografię ale nie lubisz spania pod namiotem? Zdecyduj samodzielnie o miejscu noclegu²
  • Śniadanie: 25 PLN /sztuka / dzień – Zdecyduj, czy chcesz zjeść śniadanie pośród gości festiwalu, z widokiem na Śnieżkę 🙂
  • Obiadokolacja (38 PLN / sztuka / dzień) – Wybierz, czy chcesz zjeść obiad na Camp66 czy poza festiwalem
  • Dodatkowe aktywności (od 50 PLN do 200 PLN / sztuka / aktywność) – Wybierz samodzielnie, które aktywności są dla Ciebie, a my oferujemy je Tobie w trakcie FotoCamp za ułamek ich rynkowej wartości³

Nie zwlekaj, dostępnych jest tylko 30 sztuk! Kup teraz karnet w przedsprzedaży, a my poinformujemy Cię w późniejszy terminie o możliwości dokupienia dodatkowych opcji do Twojego karnetu bonusowego.

 

Karnety FotoCamp

fot. Lucyna Lewandowska

bilety FotoCamp

fot. Lucyna Lewandowska

 

______

 

 

1. Jeden Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 19.06.2020 godz. 10:00 do niedzieli 21.06.2020 do godz. 12:00,  udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, po cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020. Karnet w przedsprzedaży upoważnia do jednego noclegu za darmo w nocy z czwartku na piątek. Resztę noclegów, w razie chęci nocowania na terenie Camp66, należy dokupić.

 

2. Cena noclegu obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy.  Cena nie uwzględnia  miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa według cennika Camp66.

3. Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem na festiwal FotoCamp 2020.  Sprzedaż dodatkowych aktywności zostanie uruchomiona w najbliższych tygodniach.

bilety FotoCamp

bilety FotoCamp 2020

Zobacz galerię zdjęć z FotoCamp 2019:

Galerie

Zobacz galerię uczestników z FotoCamp 2019:

Galeria uczestnicy

Dodaj komentarz