Tenisówki

Te tenisówki są hitem sezonu wiosna-lato 2019. Uwielbiają je między innymi Kate Middleton, Alexa Chung i Chiara Ferragni
06.06.2019 – Anna Tobiasz
Alexa Chung w tenisówkach Superga
alexachung / instagram.com

Są modne, wygodne i bardzo uniwersalne. Doskonale uzupełniają letnie stylizacje, a w swojej szafie od dawna ma je między innymi Księżna Kate. Tenisówki Superga, bo o nich mowa, to oficjalnie jeden z najbardziej pożądanych modeli butów tego sezonu. P.S. Możecie kupić je już za 150 zł!

Superga – skąd moda na klasyczne tenisówki z włoską metką?
Fenomen płóciennych butów na gumowej podeszwie narodził się przed laty (dokładnie 94 lata temu )we Włoszech. Na rynku pojawił się wtedy legendarny model Superga 2750, który dziś uważa się za absolutną klasykę. Jedną z jego najwierniejszych fanek od dawna jest Kate Middleton. Księżna Cambridge po charakterystyczne białe tenisówki sięga zawsze wtedy, kiedy może pozwolić sobie na wprowadzenie niezobowiązującego luzu do codziennych stylizacji. Raz łączy je z klasycznymi jeansami i bawełnianym pasiakiem, innym razem zestawia je z kamelowymi kulotami i ażurową koszulą w romantycznym klimacie boho.